Despre imagine Poza are caracter informativ. Nu reprezintă imaginea reală a produsului livrat și nici însemnele, logo-urile sau marcajele de pe acesta — aspectul poate diferi. Identificarea se face după denumire, specificații și datele din comandă. Apasă pe imagine pentru pagina de schimbare (preț cu montaj).
Preț per piesă: valoarea afișată e pentru o singură piesă, fără montaj sau intervenție în service.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare.
- Compatibil
- Honor 60 Pro
- Pachet
- TouchScreen, Rama, Baterie, Negru — doar piesa, fără kit unelte de montaj
Alternative disponibile
Derulează pentru alte variante din catalog pentru Honor 60 Pro.
Piesă Display Original pentru Honor 60 Pro
Piesă Display Original pentru Honor 60 Pro — verificată înainte de expediere. Vezi și piese, reparații, folii , înlocuire Display Original și service GSM pentru acest model.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare. Când piesa ajunge, te anunțăm pentru ridicare sau livrare.
Disponibilitate: Precomandă. Termen orientativ: în 44 de zile.
Detalii piesă
Compatibilitate, stoc și livrare — pe scurt.
Compatibilitate
- Brand
- Honor
- Model
- 60 Pro
- Dispozitiv
- Telefon
- Tip piesă
- Display Original
- Calitate
- Originala
- Culoare
- Negru
- Conținut
- TouchScreen, Rama, Baterie
- Tag-uri catalog
- Display Original, Ecran, LCD, Afisaj, Panou, Piese Originale
- Denumire
- Honor 60 Pro (TNA-AN00) Display + Frame + Touchscreen + Battery Black - 0235AAPJ
Comandă & livrare
- Preț online
- 989 lei
- Cu montaj
- 1.110 lei
- Stoc
- Precomandă
- Livrare
- în 44 de zile
- Depozit
- Finlanda
- Actualizat
- 2026-10-15
Reparații disponibile
Tarife orientative pentru Honor 60 Pro — Pagina curentă: Display Original.
60 Pro
Display Original
1.110 lei
Display
580 lei
Capac Spate
180 lei
Camera Spate
170 lei
Camera Fata
140 lei
Casca
130 lei
Modul Incarcare
100 lei
Flex De Legatura
90 lei
Difuzor
90 lei
Buton Pornire
90 lei
Geam Camera
Cerere ofertă
Baterie
Cerere ofertă
Baterie Originala
Cerere ofertă
Mufa Incarcare
Cerere ofertă
Butoane Volum
Cerere ofertă
Modul Electronic
Cerere ofertă
Microfon
Cerere ofertă
Cititor Sim
Cerere ofertă
Cititor Card
Cerere ofertă
Senzor
Cerere ofertă
Vibrator
Cerere ofertă
Acumulator
Cerere ofertă
Carcasa
Cerere ofertă
Blit
Cerere ofertă
Antena
Cerere ofertă
Rama Display
Cerere ofertă
Antena Gsm
Cerere ofertă
Conector Placa
Cerere ofertă
Circuit Integrat
Cerere ofertă
Placa De Baza
Cerere ofertă
Ornament Camera
Cerere ofertă
Ornament
Cerere ofertă
Ecran
Cerere ofertă
Mijloc
Cerere ofertă
Buton
Cerere ofertă
Geam Blit
Cerere ofertă
Cablu Antena
Cerere ofertă
Soft
Cerere ofertă
Buton Lateral
Cerere ofertă
Informații tehnice Honor 60 Pro
În fișa tehnică asociată, Honor 60 Pro (an 2021) este descris cu dimensiuni 74.8 x 163.9 x 8.19 mm și greutate 192 g. Pe partea de afișare și alimentare: ecran / panou 6.78 in, OLED, 1200 x 2652 pixels, 30 bit, autonomie susținută de o baterie 4800 mAh, Li-Polymer. Platforma rulează pe Qualcomm Snapdragon 778G+ (SM7325-AE), cu procesor 1x 2.52 GHz Cortex-A78, 3x 2.4 GHz Cortex-A78, 4x 1.8 GHz Cortex-A55 (Kryo 670), grafică Qualcomm Adreno 642L, 608 MHz, memorie 8 GB, 12 GB, 3200 MHz, stocare 256 GB. Sistemul indicat este Android 11, cameră / înregistrare la specificații 12032 x 9024 pixels, 3840 x 2160 pixels, 30 fps.
Pentru Honor 60 Pro, HardGSM oferă piese și montaj în service — variante originale sau compatibile, în funcție de buget, cu diagnostic în laborator.
Folii disponibile pentru Honor 60 Pro
Protecții display din catalog — vezi toate foliile.
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Fata + Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Spate + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Spate + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Spate + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei