Despre imagine Poza are caracter informativ. Nu reprezintă imaginea reală a produsului livrat și nici însemnele, logo-urile sau marcajele de pe acesta — aspectul poate diferi. Identificarea se face după denumire, specificații și datele din comandă. Apasă pe imagine pentru pagina de schimbare (preț cu montaj).
Preț per piesă: valoarea afișată e pentru o singură piesă, fără montaj sau intervenție în service. Notă compatibilitate: piesa compatibilă — funcționalitatea poate diferi față de varianta originală, în unele cazuri.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare.
- Compatibil
- Realme 5s
- Pachet
- TouchScreen — doar piesa, fără kit unelte de montaj
Alternative disponibile
Derulează pentru alte variante din catalog pentru Realme 5s.
Piesă Display pentru Realme 5s
Piesă Display pentru Realme 5s — verificată înainte de expediere. Vezi și piese, reparații, folii , înlocuire Display și service GSM pentru acest model.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare. Când piesa ajunge, te anunțăm pentru ridicare sau livrare.
Disponibilitate: Precomandă. Termen orientativ: în 24 de zile.
Detalii piesă
Compatibilitate, stoc și livrare — pe scurt.
Compatibilitate
- Brand
- Realme
- Model
- 5s
- Dispozitiv
- Telefon
- Tip piesă
- Display
- Conținut
- TouchScreen
- Tag-uri catalog
- Display, Ecran, LCD, Afisaj, Panou, Terminal
- Denumire
- TFT LCD Screen for OPPO Realme 5s / Realme 5i with Digitizer Full Assembly
Comandă & livrare
- Preț online
- 103 lei
- Cu montaj
- 170 lei
- Stoc
- Precomandă
- Livrare
- în 24 de zile
- Depozit
- Shenzhen
- Actualizat
- 2026-10-15
Reparații disponibile
Tarife orientative pentru Realme 5s — Pagina curentă: Display.
5s
Display
330 lei
Baterie
220 lei
Display Original
Cerere ofertă
Capac Spate
Cerere ofertă
Geam Camera
Cerere ofertă
Baterie Originala
Cerere ofertă
Modul Incarcare
Cerere ofertă
Flex De Legatura
Cerere ofertă
Mufa Incarcare
Cerere ofertă
Difuzor
Cerere ofertă
Casca
Cerere ofertă
Camera Fata
Cerere ofertă
Camera Spate
Cerere ofertă
Buton Pornire
Cerere ofertă
Butoane Volum
Cerere ofertă
Modul Electronic
Cerere ofertă
Microfon
Cerere ofertă
Cititor Sim
Cerere ofertă
Cititor Card
Cerere ofertă
Senzor
Cerere ofertă
Vibrator
Cerere ofertă
Acumulator
Cerere ofertă
Carcasa
Cerere ofertă
Blit
Cerere ofertă
Antena
Cerere ofertă
Rama Display
Cerere ofertă
Antena Gsm
Cerere ofertă
Conector Placa
Cerere ofertă
Circuit Integrat
Cerere ofertă
Placa De Baza
Cerere ofertă
Ornament Camera
Cerere ofertă
Ornament
Cerere ofertă
Ecran
Cerere ofertă
Mijloc
Cerere ofertă
Buton
Cerere ofertă
Geam Blit
Cerere ofertă
Cablu Antena
Cerere ofertă
Soft
Cerere ofertă
Buton Lateral
Cerere ofertă
Informații tehnice Realme 5s
În fișa tehnică asociată, Realme 5s (an 2019) este descris cu dimensiuni 75.6 x 164.4 x 9.3 mm și greutate 198 g. Pe partea de afișare și alimentare: ecran / panou 6.5 in, IPS, 720 x 1600 pixels, 24 bit, autonomie susținută de o baterie 5000 mAh, Li-Ion. Platforma rulează pe Qualcomm Snapdragon 665 (SM6125), cu procesor 4x 2.0 GHz Cortex-A73, 4x 1.8 GHz Cortex-A53 (Kryo 260),, grafică Qualcomm Adreno 610, 950 MHz, memorie 4 GB, 1866 MHz, stocare 64 GB, 128 GB. Sistemul indicat este ColorOS 6 (Android 9.0 Pie), cameră / înregistrare la specificații 8000 x 6000 pixels, 3840 x 2160 pixels, 30 fps.
Pentru Realme 5s, HardGSM oferă piese și montaj în service — variante originale sau compatibile, în funcție de buget, cu diagnostic în laborator.
Folii disponibile pentru Realme 5s
Protecții display din catalog — vezi toate foliile.
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
35 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
35 lei
Protectie Spate · Silicon
35 lei
Protectie Spate · Silicon
35 lei
Protectie Spate · Silicon
35 lei
Protectie Spate · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
40 lei
Protectie Display · Silicon cu UV
55 lei