Despre imagine Poza are caracter informativ. Nu reprezintă imaginea reală a produsului livrat și nici însemnele, logo-urile sau marcajele de pe acesta — aspectul poate diferi. Identificarea se face după denumire, specificații și datele din comandă. Apasă pe imagine pentru pagina de schimbare (preț cu montaj).
Stoc depozit: piesa nu e pe raftul din service — se aduce pe bază de comandă online sau în magazin (depozit Olanda).
Preț per piesă: valoarea afișată e pentru o singură piesă, fără montaj sau intervenție în service. Notă compatibilitate: piesa compatibilă — funcționalitatea poate diferi față de varianta originală, în unele cazuri.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare.
- Compatibil
- Huawei P10 Plus
- Pachet
- Microfon, Mufa Incarcare — doar piesa, fără kit unelte de montaj
Alternative disponibile
Derulează pentru alte variante din catalog pentru Huawei P10 Plus.
Piesă Modul Incarcare pentru Huawei P10 Plus
Piesă Modul Incarcare pentru Huawei P10 Plus — verificată înainte de expediere. Vezi și piese, reparații, folii , înlocuire Modul Incarcare și service GSM pentru acest model.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare. Când piesa ajunge, te anunțăm pentru ridicare sau livrare.
Disponibilitate: 1. Termen orientativ: în douăsprezece zile.
Detalii piesă
Compatibilitate, stoc și livrare — pe scurt.
Compatibilitate
- Brand
- Huawei
- Model
- P10 Plus
- Dispozitiv
- Telefon
- Tip piesă
- Modul Incarcare
- Calitate
- Compatibila++
- Conținut
- Microfon, Mufa Incarcare
- Tag-uri catalog
- Modul Incarcare, Mufa Incarcare, Modul, Port usb incarcare, Flex, USB, Charging
- Denumire
- Charging Port Ribbon For Huawei P10 Plus OEM-Equivalent
Comandă & livrare
- Preț online
- 75 lei
- Cu montaj
- 280 lei
- Stoc
- 1
- Livrare
- în douăsprezece zile
- Depozit
- Olanda
- Actualizat
- 2026-10-20
- Risc
- 1
Reparații disponibile
Tarife orientative pentru Huawei P10 Plus — Pagina curentă: Modul Incarcare.
Informații tehnice Huawei P10 Plus
În fișa tehnică asociată, Huawei P10 Plus (an 2017) este descris cu dimensiuni 74.2 x 153.5 x 6.98 mm și greutate 165 g. Pe partea de afișare și alimentare: ecran / panou 5.5 in, JDI IPS, 1440 x 2560 pixels, 24 bit, autonomie susținută de o baterie 3750 mAh, Li-Polymer. Platforma rulează pe Huawei HiSilicon KIRIN 960, cu procesor 4x 2.36 GHz ARM Cortex-A73, 4x 1.84 GHz ARM Cortex-A53,, grafică ARM Mali-G71 MP8, 1037 MHz, memorie 4 GB, 6 GB, 1866 MHz, stocare 64 GB, 128 GB. Sistemul indicat este Android 7.0 Nougat, cameră / înregistrare la specificații 3968 x 2976 pixels, 3840 x 2160 pixels, 30 fps.
Pentru Huawei P10 Plus, HardGSM oferă piese și montaj în service — variante originale sau compatibile, în funcție de buget, cu diagnostic în laborator.
Folii disponibile pentru Huawei P10 Plus
Protecții display din catalog — vezi toate foliile.